Po toľkých súťažiach a tréningoch náš klub usporiadal na záver Vianočných prázdnin zimné sústredenie zamerané na oddych, zábavu a udržovanie, zlepšovanie priateľských vzťahov. Kto chcel, si mohol samozrejme aj zacvičiť. Konalo sa od 2. do 6. januára na chate v tichom horskom prostredí na úbočí Západných Tatier. Zúčastnili sa ho cvičenci z nášho klubu aj s rodinami, ale privítali sme aj taekwondistov z Nových Zámkov.
Pobyt nám spríjemňovala kvalitná hudba, pri ktorej sa všetci zabávali. V spoločenskej miestnosti sa nachádzal futbalový aj biliardový stôl, kde si malí aj veľkí po večeroch zmerali sily a šikovnosť. Ďalšia skupinka si zas našla záľubu v hraní rôznych druhov kariet.

Počas dňa sme sa odreagovali na súkromnom svahu, kde si naši skúsení lyžiari vytvorili lyžiarsku školu a pomáhali malým učiť sa lyžovať. Okrem lyžovania sa tu vďaka veľkému množstvu snehu, kvôli neustálemu sneženiu, dalo aj sánkovať alebo guľovať. Veľkú guľovačku sme vyskúšali hneď na druhý deň, pri ktorej nikto nezostal suchý.
Pri jedle nastali komplikácie, no dokázali sme prežiť aj v bojových podmienkach. Zaobstarané boli vždy raňajky, obed, večera a aj občerstvenie medzi tým, to znamená, že nikto nezostal nikdy hladný. V blízkosti chaty sa nachádzal prístrešok s kotlíkom, kde sa varil guláš a kapustnica.
Prázdniny sa chýlili ku koncu, a tak aj naše sústredenie končilo a veľmi neradi sme museli opustiť chatu, kde sme strávili krásnych 5 dní.