Ako praví taekwondisti chceme neustále trénovať. Preto sme sa v piatok 19.8. vybrali na tréning do Srbska. Cesta trvala asi 6 hodín, no spríjemňovali nám ju slovné hry, pri ktorýh sme sa veľmi smiali. Unavení sme sa ubytovali v Báčskom Petrovci a chystali sa do postele. Kľudný spánok nám však prekazili komáre.

Ráno sme chtiac-nechtiac museli vstať, aj keď sa nám moc z postele vyliezať nechcelo. Naraňajkovaných nás už čakal tréning.
V meste Kula sme trošku zablúdili, no vďaka majsrovi sme to nakoniec našli. Tréning sa konal pod vedením majstra Vrekica. Niektorí si zopakovali a iní sa zas naučili nové poznatky ohľadom techník. Cvičili sme od základných techník, sparingových kombinácií až sme skončili sebaobranou. Ná záver sme sa všetci spolu odfotili a naobedovali. Na izbe sme si dobre oddýchli, pretože večer nás ešte čakal výlet do neďalekého veľkého mesta Novi Sad. Popozerali sme sa po obchodoch a Michal Vavro si kúpil veľmi zaujímavú hračku, s ktorou sa všetci zabavili. No náš tréner Ivan Kiko s ňou prišiel k úrazu. Cestou späť sme sa zastavili v jednej kaviarni, pretože sa tam pozerali Olympijské hry. Lepšiu atmosféru sme si veru nevedeli predstaviť.

V nedelu sme hneď po raňajkách odchádzali. Cesta trvali dlhšie ako keď sme prišli. Zastihli nás kolóny a na hranici sme čakali skoro dve hodiny. Domov sme prišli unavení, aj keď si niektorí pospali aj počas cesty. Už len spomíname na nádherný deň v Srbsku.

mt_gallery