Dňa 15. júna sa členovia nášho klubu, stretli na športovom dni, ktorý sa aj tentokrát konal v nádhernom prostredí chaty Bebrecín pri Lužiankach. Tento deň bol plný zábavy, súťaží a športových aktivít, ktoré nielenže utužili naše vzťahy, ale aj poskytli skvelú príležitosť stráviť čas spolu mimo tréningov.

Program športového dňa bol bohatý a pestrý, určený pre všetky vekové kategórie. Preťahovanie lanom prinieslo do nášho dňa množstvo napätia a smiechu, keď sme sa rozdelili do tímov a bojovali o víťazstvo. Streľba z luku zas preverila našu presnosť a zručnosti, pričom mnohí z nás prekvapili sami seba svojimi lukostreleckými schopnosťami. Badminton a volejbal poskytli skvelú príležitosť na pohyb a zábavu, pričom atmosféra bola plná smiechu a povzbudzovania. Nechýbal ani kvíz, ktorý nás nielen zabavil, ale aj vzdelal, keď sme odpovedali na otázky týkajúce sa Taekwon – Do. Okrem športových aktivít sme si vychutnali aj vynikajúce jedlo. Varil sa skvelý guláš, ktorý bol taký chutný, že naň budeme ešte dlho spomínať. Kuchárska zručnosť našich členov sa ukázala aj pri upečených koláčoch, ktoré boli výbornou sladkou bodkou za naším dňom.

Tento športový deň bol skvelou príležitosťou na utuženie našich vzťahov. Všetci sme si ho veľmi užili a odchádzali sme domov s úsmevom na tvári. Veríme, že sa takéto podujatie zopakuje aj v budúcnosti a budeme mať možnosť opäť sa stretnúť a zabaviť v podobnom duchu. Náš športový deň bol dôkazom toho, že Taekwon -Do nie je len o tréningu a súťažiach, ale aj o priateľstve a spoločných zážitkoch.

Ďakujeme veľmi pekne všetkým, ktorí sa podieľali na organizácii a všetkým, ktorí sa zúčastnili. Bez vás by tento deň nebol taký úspešný a nezabudnuteľný. Tešíme sa na ďalšie stretnutia!