V dňoch 17.-18. 3. reprezentovali štyria naši cvičenci náš klub na najväčšej Taekwon-Do súťaži v Českej republike. Konala sa v meste Nymburk a zúčastnilo sa jej 467 súťažiacich z 15 krajín.
Kvôli registrácii sa muselo odchádzať už v piatok cca o 15.30. Po dlhej únavnej ceste sme o deviatej večer konečne dorazili do cieľa a po rýchlej registrácii sme sa ubytovali v neďalekej obci Oseček.

V prvý súťažný deň do ringov nastúpili len žiaci a seniori. Konkurencia bola veľká a aj napriek dlhej príprave sa v technických zostavách nikomu nepodarilo prebojovať na prvé miesto. V poobedňajšom matsogi súťažila už len jedna súťažiaca, ktorej zápas so súťažiacou z Česka bol veľmi vyrovnaný.  Žiaľ na výhru to nestačilo.
Počas druhého dňa súťažila už len jedna, posledná naša súťažiaca. Rovnako ako v predchádzajúci deň, ani jej sa nepodarilo v technických zostavách vyhrať. No nič nebolo stratené a to najlepšie zo seba vydala pri matsogi, kde sa umiestnila na 3. mieste.
Nitra si tak odniesla domov dve bronzové medaily.  Dúfame, že o rok nás bude reprezentovať viac súťažiacich a ich výkony budú ešte lepšie.