VIII. Lehel Vezér Open

VIII Lehel Vezer 17

V sobotu 8.10.2016 sa konala v Maďarsku medzinárodná súťaž VIII. Lehel Vezér Open and II. Memorial Cup Nándor Eperjesi, ktorej sa zúčastnili krajiny Maďarsko, Srbsko, Rumunsko a samozrejme Slovensko. Náš sen o tom, že sa pred súťažou vyspíme doružova nebol vypočutý, pretože sme už v skorých ranných hodinách, približne o štvrtej, vyrazili na cestu. Po príchode do haly nasledovala registrácia a mohlo sa začať súťažiť. Slovenský tím bodoval už od začiatku, keď na technických zostavách naši súťažiaci vydali zo seba všetko a umiestnili sa na výborných miestach. Tak to pokračovalo aj v ostatných kategóriach.

Tréner Ivan Kiko si spokojne sedel na mieste coacha a pozoroval nás, ako využívame všetko, čo nás naučil. A tak si nakoniec STA vybojovala pohár za najlepší tím. Veď sme si to predsa zaslúžili. 

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

albixon

Keď ti život uštedrí zopár tvrdých rán, nauč sa ho udrieť späť! 
 
taekwondo plagat 2022
Máte nevyplnený voľný čas a neviete čo s ním?
Chceli by ste do svojho života vniesť trošku pohybu?
U nás sa naučíte obrániť sa, zlepšíte svoju fyzickú kondíciu, naučíte sa disciplíne a hlavne nájdete tu skvelých priateľov a novú rodinu. Cvičiť môžu všetky vekové kategórie, čas si určite nájdete či študujete alebo pracujete.
 
Príďte si k nám zacvičiť kórejské bojové umenie TAEKWON-DO !

nabornovacikov2

Internatinal Taekwon-do Federation

Slovenská Taekwon-do Alianca

NT logo

Nitriansky Samospravny kraj

NSK1

© 2022 TAEKWONDO NITRA - International Taekwon-do Federation
 Nike NFL Jerseys 2018