Sonkal Open v Prahe

sonkal 1

Dňa  28.5.2016 sme sa ako každý rok zúčastnili aj keď  s trošku malou zostavou súťažiacich na súťaži Sonkal Open v Prahe. Odchádzali sme skoro ráno o 3:00 a cesta trvala úmorných 5 hodín, ale aspoň sme si mohli trošku pospať.

Ešte pred začiatkom súťaže sme sa ako jeden tým spolu rozcvičili, zahriali a všetko zopakovali. Po registrácii sa súťaž mohla začať. Zúčastnilo sa je Slovensko a Česko.

sonkal 2

Veľkú poctu ukázal hlavne veľmajster Hwang Ho Yong, keď sa na súťaži chvíľu zastavil. Ako prví nastúpili žiaci v kategóriách tul a matsogi, neskôr sa dostali na rad aj juniori a seniori. Aj napriek tomu, že naši súťažiaci cvičili veľmi pekne, na víťazstvá to nestačilo. Keď docvičila aj naša posledná súťažiaca, zobrali sme sa pozrieť si za odmenu Prahu. Niektoré deti sa prvýkrát odviezli metrom a veľmi sa im to páčilo. Pri prezeraní pamiatok sme trošku zmokli, ale to nám samozrejme neprekážalo. Poriadne  vyhladovaní sme sa zastavili v jednej malej reštaurácii, kde sme nasýtili a mohli ísť domov. Naši zverenci si odniesli domov pekné spomienky a hlavne veľa dobrých skúseností.

Vivien Ballayová Tul seniorky
  1. miesto

sonkal 3

sonkal 4

sonkal 5

sonkal 6

sonkal 7

albixon

Keď ti život uštedrí zopár tvrdých rán, nauč sa ho udrieť späť! 
 
taekwondo plagat 2022
Máte nevyplnený voľný čas a neviete čo s ním?
Chceli by ste do svojho života vniesť trošku pohybu?
U nás sa naučíte obrániť sa, zlepšíte svoju fyzickú kondíciu, naučíte sa disciplíne a hlavne nájdete tu skvelých priateľov a novú rodinu. Cvičiť môžu všetky vekové kategórie, čas si určite nájdete či študujete alebo pracujete.
 
Príďte si k nám zacvičiť kórejské bojové umenie TAEKWON-DO !

nabornovacikov2

Internatinal Taekwon-do Federation

Slovenská Taekwon-do Alianca

NT logo

Nitriansky Samospravny kraj

NSK1

© 2022 TAEKWONDO NITRA - International Taekwon-do Federation
 Nike NFL Jerseys 2018