Serbia Open 2019

Serbia Open 01

Prvá súťaž v kalendárnom roku sa konala dňa 24. februára v Srbskom meste Subotica. Slovensko reprezentovali naši 3 súťažiaci, ale aj súťažiaci z klubu Turňa nad Bodvou a Košice.
Z Nitry sa odchádzalo už v sobotu ráno a vďaka prázdnym hraniciam nám cesta trvala cca 5 hodín. Po príchode sme sa hneď registrovali a vydali do krásneho mesta Nový Sad na obed. Ubytovaní sme boli v neďalekom meste Báčsky Petrovec.

 

V hale sa nachádzalo 6 ringov, čo aj spôsobilo hladký priebeh súťaže a jej skoré ukončenie. Ako prvej sa podarilo malej Vivi získať 3. miesto v zostavách aj napriek tomu, že súťažila v ťažšej kategórii ako pôvodne mala. Nakoniec si ešte Vivien vybojovala v kategórii I.dan 1. miesto.
Poobede hneď začali kategórie matsogi. Vivien si po zápase so súťažiacou z Ukrajiny odniesla striebornú medailu. Malá Vivi sa prebojovala cez 5 súperiek až na krásne 1. miesto a Robko si po veľmi vyrovnanom zápase odniesol bronzovú medailu.
 Všetkým zo srdca gratulujeme.

Keď ti život uštedrí zopár tvrdých rán, nauč sa ho udrieť späť! 
 
taekwondo plagat 2023
Máte nevyplnený voľný čas a neviete čo s ním?
Chceli by ste do svojho života vniesť trošku pohybu?
U nás sa naučíte obrániť sa, zlepšíte svoju fyzickú kondíciu, naučíte sa disciplíne a hlavne nájdete tu skvelých priateľov a novú rodinu. Cvičiť môžu všetky vekové kategórie, čas si určite nájdete či študujete alebo pracujete.
 
Príďte si k nám zacvičiť kórejské bojové umenie TAEKWON-DO !

nabornovacikov2

Internatinal Taekwon-do Federation

STA

NT logo

Nitriansky Samospravny kraj

NSK1

© 2022 TAEKWONDO NITRA - International Taekwon-do Federation
 Nike NFL Jerseys 2018