Seminár s veľmajstrom Hwang Ho-Yong v Nitre

Medzinárodný seminár sa konal na západnom Slovensku 15. a 17. marca 2013,  konkrétne v  športovej hale SPU v Nitre. Seminár seminár sa konal počas dvoch dní (piatok a nedeľa). Začiatok bol stanovený na 9:00 pre oba dni. Seminára sa zúčastnili cvičenci a inštruktori z Čiech, Slovenska a aj z Cypru. Seminár bol zameraný hlavne na správne prevedenie techník a taktiež ich správne využitie v praxi. Práve z toho dôvodu vrelo odporúčame každému, aby sa zúčastňoval na seminároch, ktoré zabraňujú nesprávnemu učeniu a prevedeniu techník. V piatok sa precvičovali zostavy (tuly) od 9. kup-u po zostavu na 1. kup. Seminár v piatok sa zameriaval hlavne na nižšie technické stupne. Nechýbala ani teória, napríklad o význame jednotlivých zostáv, vysvetlenie teorie sily a pod.

Po piatkovom seminári všetci cvičenci prijali pozvanie na večeru s veľmajstrom Hwangom, ktorá bola veľmi príjemná. Po celom dni sa uvoľnilo napätie a všetci sa navzájom lepšie spoznali čo upevnilo vzťahy medzi jednotlivými ľudmi a teda aj krajinami. V nedeľu veľmajster zameral svoju pozornosť na vyššie technické stupne, čiže sa preberali zostavy od 1. dan-u a vyššie, ich jednotlivé techniky a presné prevedenie týchto techník. Nižšie technické stupne neoddychovali, bol im pridelený inštruktor, ktorý sa im venoval. Na záver bolo oficiálne ukončenie semináru. Za uskutočnenie tohto medzinárodného semináru patrí vďaka pánovi veľmajstrovi Hwang Ho Yong-ovi a hlavnému organizátorovi Bc. Ivanovi Kikovi, prezidentovi STA. 

fotogaléria

albixon

Keď ti život uštedrí zopár tvrdých rán, nauč sa ho udrieť späť! 
 
taekwondo plagat 2022
Máte nevyplnený voľný čas a neviete čo s ním?
Chceli by ste do svojho života vniesť trošku pohybu?
U nás sa naučíte obrániť sa, zlepšíte svoju fyzickú kondíciu, naučíte sa disciplíne a hlavne nájdete tu skvelých priateľov a novú rodinu. Cvičiť môžu všetky vekové kategórie, čas si určite nájdete či študujete alebo pracujete.
 
Príďte si k nám zacvičiť kórejské bojové umenie TAEKWON-DO !

nabornovacikov2

Internatinal Taekwon-do Federation

Slovenská Taekwon-do Alianca

NT logo

Nitriansky Samospravny kraj

NSK1

© 2022 TAEKWONDO NITRA - International Taekwon-do Federation
 Nike NFL Jerseys 2018