Nitriansky pohár

Nitriansky pohar1

V sobotu 21. 4. 2018 sa v Nitre na ZŠ Beethovenovej konala ako náhrada za náš Nitra Cup súťaž Nitriansky pohár.
Aby sa mohli rozhodcovia počas dňa naplno venovať rozhodovaniu, začínalo sa najskôr s ich kategóriami. Keďže ich ale na rozhodovanie zostalo potom veľmi málo, muselo sa zo začiatku súťažiť iba na jednom ringu. Neskôr sa pokračovalo už aj na ďalšom technickými zostavami žiakov a žiačok. Už tam sa nám podarilo získať  niekoľko medailí. Podobne dobre sa nám darilo aj počas celého dňa. Na druhom ringu prebiehali kategórie pointfighting, kde sa ukázali naše nové talenty.

Na konci súťaže prišlo ako vždy vyhodnotenie. Naši súťažiaci sa snažili najviac ako vedeli a to sa odzrkadlilo aj na ich umiestnení. Nitra vďaka poctivým tréningom a veľkej snahe všetkých súťažiacich skončila ako najúspešnejší klub. Všetci, ale hlavne tí, pre ktorých to bola jedna z prvých súťaží a podarilo sa im vyhrať, budú teraz tvrdo drieť, aby sa im rovnako darilo aj na ďalších súťažiach.

albixon

Keď ti život uštedrí zopár tvrdých rán, nauč sa ho udrieť späť! 
 
taekwondo plagat 2022
Máte nevyplnený voľný čas a neviete čo s ním?
Chceli by ste do svojho života vniesť trošku pohybu?
U nás sa naučíte obrániť sa, zlepšíte svoju fyzickú kondíciu, naučíte sa disciplíne a hlavne nájdete tu skvelých priateľov a novú rodinu. Cvičiť môžu všetky vekové kategórie, čas si určite nájdete či študujete alebo pracujete.
 
Príďte si k nám zacvičiť kórejské bojové umenie TAEKWON-DO !

nabornovacikov2

Internatinal Taekwon-do Federation

Slovenská Taekwon-do Alianca

NT logo

Nitriansky Samospravny kraj

NSK1

© 2022 TAEKWONDO NITRA - International Taekwon-do Federation
 Nike NFL Jerseys 2018