Moravia Open 2018

MoraviaOpen2018 01

Súťažná sezóna sa začala súťažou Moravia Open, ktorá sa konala cez víkend 29.-30. septembra v meste Ostrava. Časť nášho tímu sa vybrala už v piatok kvôli registrácii juniorov a seniorov.

Prvý súťažný deň sa začal už o pol deviatej poradou koučov a následným zahájením súťaže. Na 4 ringoch sa postupne začali seniorské a juniorské kategórie technických zostáv. Hneď ráno si Dominika Holicová vybojovala zlato vo svojej kategórii. Postupne sa na niektorých ringoch prešlo aj k sparingovým kategóriám. Z tej si Dominika odniesla bronzovú medailu. Poobede na zostavy nastúpila Vivien a umiestnila sa na 3. mieste.

 

Po odsúťažení sa táto časť tímu pobrala aj so svojimi úspechmi domov a zároveň sa naši žiaci prišli registrovať a vážiť.

Druhý súťažný deň sa začal úplne najmenšími detičkami a všetkými ich kategóriami a neskôr prišli na rad mladší a starší žiaci. Až poobede sa ako prvá dostala do ringu Vivi, ale krásne zacvičené zostali nestačili na výhru. Naopak Tomáš sa prebojoval cez všetkých súperov až na krásne 1. miesto. Posledný si zacvičil zostavy Robko, ale ani to nestačilo na výhru. Neskôr prišli na rad kategórie pointfighting, kde sa našim súťažiacim obrátili karty. Vivi sa prebojovala až na obdivuhodné 2. miesto a Robkovi sa podarilo umiestniť na 3.mieste. Tomáškovi sa ale po veľmi vyrovnanom zápase nepodarilo umiestniť.

Všetkým gratulujem a dúfam, že o rok budú ešte lepšie výsledky.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

albixon

Keď ti život uštedrí zopár tvrdých rán, nauč sa ho udrieť späť! 
 
taekwondo plagat 2022
Máte nevyplnený voľný čas a neviete čo s ním?
Chceli by ste do svojho života vniesť trošku pohybu?
U nás sa naučíte obrániť sa, zlepšíte svoju fyzickú kondíciu, naučíte sa disciplíne a hlavne nájdete tu skvelých priateľov a novú rodinu. Cvičiť môžu všetky vekové kategórie, čas si určite nájdete či študujete alebo pracujete.
 
Príďte si k nám zacvičiť kórejské bojové umenie TAEKWON-DO !

nabornovacikov2

Internatinal Taekwon-do Federation

Slovenská Taekwon-do Alianca

NT logo

Nitriansky Samospravny kraj

NSK1

© 2022 TAEKWONDO NITRA - International Taekwon-do Federation
 Nike NFL Jerseys 2018