Moravia Open 2017

 

moravia open 2017 1

30. 9. 2017 sa konala medzinárodná súťaž Moravia open v meste Ostrava v Českej republike. Náš klub reprezentovala iba jedna súťažiaca, ktorá sa súťaže zúčasznila spolu s tímom zo Šale. Odchádzalo sa už v piatok okolo 17:00 a počas celej cesty vládla príjemná atmosféra. Po troch zdĺhavých hodinách sme konečne dorazili do Ostravy. Po kompletnej registrácii juniorov a seniorov sme sa premiestnili do luxusné hotela, kde sme si večer spríjemnili rozoberaním povolených a nepovolených techník. 

moravia open 2017 2

Sobotňajší súťažný deň sa odštartoval už o 8:15 pre rozhodcov a až o 9:30 pre ostatných súťažiacich. Začalo sa so všetkými kategóriami tul juniori a seniori, pretože žiaci mali súťažiť až v nedeľu. V tejto súťažnej disciplíne Vivien prehrala finále s českou reprezentantkou a získala tak obdivuhodné 2. miesto. Na kategóriu matsogi sme netrpezlivo čakali celý deň. Vivien vstúpila do ringu až okolo siedmej večer, no po dvoch ťažkých zápasoch sa jej nepodarilo umiestniť. O rok sa chystáme znovu a dúfam, že nás pôjde omnoho viac.

albixon

Keď ti život uštedrí zopár tvrdých rán, nauč sa ho udrieť späť! 
 
taekwondo plagat 2022
Máte nevyplnený voľný čas a neviete čo s ním?
Chceli by ste do svojho života vniesť trošku pohybu?
U nás sa naučíte obrániť sa, zlepšíte svoju fyzickú kondíciu, naučíte sa disciplíne a hlavne nájdete tu skvelých priateľov a novú rodinu. Cvičiť môžu všetky vekové kategórie, čas si určite nájdete či študujete alebo pracujete.
 
Príďte si k nám zacvičiť kórejské bojové umenie TAEKWON-DO !

nabornovacikov2

Internatinal Taekwon-do Federation

Slovenská Taekwon-do Alianca

NT logo

Nitriansky Samospravny kraj

NSK1

© 2022 TAEKWONDO NITRA - International Taekwon-do Federation
 Nike NFL Jerseys 2018