Majstrovstvá Slovenskej republiky 2019

Msr 2019 05

Dňa 30. 11. sa konala naša najväčšia slovenská súťaž, na ktorú sme všetci dlho čakali. Majstrovstvá sa konali u nás v Nitre a náš tím bol tvorený 16 súťažiacimi.

Už pri prvých kategóriách zostáv sa preukázalo, že naša príprava bola naozaj kvalitná. Skoro všetkým našim súťažiacim sa podarilo umiestniť na prvých troch miestach, dokonca aj našim začiatočníkom, pre ktorých to bola jedna z prvých súťaží. Rovnako to bolo aj v matsogi, kedy sme tvrdo bojovali a dali sme všetko do toho, aby sme súperov porazili. Neskôr sa konali kategórie špeciálnych techník a prerážania. Tých sa zúčastnili len naši najlepší a to hovorí aj o ich výsledkoch.

 

Celkovo sme získali 9 zlatých, 5 strieborných, 7 bronzových medailí a 2 poháre za najúspešnejšieho juniora a seniora. Naše výsledky viedli k tomu, že sme sa ako klub umiestili spomedzi všetkých tímov na úžasnom 3. mieste. Všetkým gratulujeme!

 

Keď ti život uštedrí zopár tvrdých rán, nauč sa ho udrieť späť! 
 
taekwondo plagat 2023
Máte nevyplnený voľný čas a neviete čo s ním?
Chceli by ste do svojho života vniesť trošku pohybu?
U nás sa naučíte obrániť sa, zlepšíte svoju fyzickú kondíciu, naučíte sa disciplíne a hlavne nájdete tu skvelých priateľov a novú rodinu. Cvičiť môžu všetky vekové kategórie, čas si určite nájdete či študujete alebo pracujete.
 
Príďte si k nám zacvičiť kórejské bojové umenie TAEKWON-DO !

nabornovacikov2

Internatinal Taekwon-do Federation

STA

NT logo

Nitriansky Samospravny kraj

NSK1

© 2022 TAEKWONDO NITRA - International Taekwon-do Federation
 Nike NFL Jerseys 2018