Dňa 29.4. 2023 sa Nitiriansky klub bojového umenia Taekwon-do, zúčastnil pod vedením trénera Ivana Kika Majstrovstiev Slovenska a Slovenského pohára v Badíne pri Banskej Bystrici. Súťažilo sa v 4 kategóriách a to: športový boj, technické zostavy, silové prerážanie a špeciálne kopy. 18 zúčastnených cvičencov z Nitry si spolu zo všetkých týchto disciplín  odniesli 38 medailí.

Z toho 17 zlatých, 5 strieborných a 6 bronzových. Na základe dosiahnutých výsledkov počas dňa boli udeľované aj ocenenia najúspešnejších súťažiacich. Nitrančania boli ocenení a to hneď 4krát. Za najúspešnejšieho žiaka Slovenského pohára bol vyhlásený len 6 ročný Denis Kiko, s počtom troch zlatých medailí bola za najúspešnejšiu seniorku Majstrovstiev Slovenska vyhlásená Dominika Holicová. S rovnakým počtom medailí za najlepšieho veterána bol ocenení Matej Vlčej. V neposlednom rade ako najúspešnejšia veteránka bola ocenená Denisa Piesecká. Všetky tieto spoločné výsledky nakoniec priniesli klubu Taekwon-do aj najväčší úspech a to ten, že sa stali druhým najúspešnejším klubom na Majstrovstvách Slovenska. Pre klub sú tieto úspechy ďalšou motiváciou k neustálemu sa zlepšovaniu a napredovaniu. Všetkým cvičencom v ich úspechoch gratulujeme a prajeme úspechy do budúcna.

Pripájame výsledky jednotlivcov: Vanesa Piesecká – technické zostavy 3.miesto, Vivien Piesecká – technické zostavy 1. miesto, športový boj 1. miesto, Vivien Ballayová – technické zostavy 1. miesto, Denis Kiko – technické zostavy 1. miesto, športový boj 2. miesto, Nikolka Hajašová – športový boj 3. miesto, Dávid Tomiš – technické zostavy 2. miesto, Dávid Urban – technické zostavy 1. miesto, Marek Civáň – technické zostavy 2. miesto, športový boj 2. miesto, Paula Laurincova – technické zostavy 3. miesto, športový boj 1. miesto, Tomáš Hlaváč – technické zostavy 3.miesto, športový boj 1. miesto, Aneta Koziková – technické zostavy 3. miesto, Denisa Piesecká – technické zostavy 1. miesto, športový boj 1.miesto, Matej Vlčej – technické zostvy 1.miesto, športový boj 1. miesto, silové prerážanie 1.miesto,  Dominika Holicová– technické zostavy 1. miesto, športový boj 1. miesto, silové prerážanie 1.miesto, Dorota Zeleňáková – technické zostavy 2. miesto, športový boj 2.miesto, Marián Holica – technické zostavy 1. miesto, Robert Zima – technické zostavy 1. miesto, Matúš Hajaš – technické zostavy 3. Miesto.