Ljubljana Open 2019

Ljubljana Open 01

V sobotu 18. mája sa náš tím zložený zo šiestich súťažiacich vydal na medzinárodnú súťaž Ljubljana Open do hlavného mesta Slovinska. Po dlhej ceste nás čakala registrácia a mohli sme čakať na zahájenie súťaže.

 

Prvý nastúpil Matúš v kategórii tul. Podarilo sa mu vyhrať 1. kolo, no to nestačilo na to, aby sa umiestnil na prvých troch miestach. Rovnako na tom bol aj Tomáš, ktorému sa po 1. výhre tiež nepodarilo postúpiť ďalej. Po chlapcoch nastúpila do ringu Vivi. Prebojovala sa až do finále, kde prehrala iba o 1 vlajku a tak sa umiestnila na krásnom 2. mieste. Vivien sa prebojovala až do semifinále, v ktorom sa jej nepodarilo vyhrať a umiestnila sa tak na 3. mieste. Sasha nastúpila po 1.krát do seniorskej kategórie. Jej súperka sa však neodvážila nastúpiť a tak nám Sasha získala 1. zlato.

Poobede prišliel na rad sparing. Trom našim súťažiacim sa nenašli súperi a tak sme si mohli pripočítať ďalšie 3 zlaté medaily. Tomáš mal veľmi ťažkých súperov, no aj tak sa prebojoval až na 3. miesto. Vivi získala ďalšie zlato keď s prehladom porazila svoju súperku vo finále. Najviac ale zahviezdila Sasha. V oboch zápasoch súperky nemali absolútne žiadnu šancu a tak skončila opäť na 1. mieste. Okrem toho s dvomi zlatými medailami získala pohár za najúspešnejšiu seniorku.

Za odmenu za naše výsledky sme sa nasledujúci deň vydali preskúmať krásne hlavné mesto. Po prechádzke cez mesto sme pozemnou lanovkou vyšli na Ľubľanský hrad. Na záver sme si dopriali zmrzlinové poháre a mohli sme ísť domov.

Keď ti život uštedrí zopár tvrdých rán, nauč sa ho udrieť späť! 
 
taekwondo plagat 2023
Máte nevyplnený voľný čas a neviete čo s ním?
Chceli by ste do svojho života vniesť trošku pohybu?
U nás sa naučíte obrániť sa, zlepšíte svoju fyzickú kondíciu, naučíte sa disciplíne a hlavne nájdete tu skvelých priateľov a novú rodinu. Cvičiť môžu všetky vekové kategórie, čas si určite nájdete či študujete alebo pracujete.
 
Príďte si k nám zacvičiť kórejské bojové umenie TAEKWON-DO !

nabornovacikov2

Internatinal Taekwon-do Federation

STA

NT logo

Nitriansky Samospravny kraj

NSK1

© 2022 TAEKWONDO NITRA - International Taekwon-do Federation
 Nike NFL Jerseys 2018