Czech Open 2019

Czech Open 2019 1

Začiatok marca nám priniesol jednu z najväčších súťaží, a to Czech Open. Vďaka jej každoročnej nesmierne dobrej kvalite, ktorú sme mohli zažiť aj tentokrát, ju nazývajú aj „Malá Európa“. Už v piatok po príchode na registráciu sme stretli súťažiacich zo všetkých kútov Európy. Celkovo sa jej zúčastnilo približne 400 súťažiacich z 9 krajín. Nitriansky tím tvorili 3 súťažiaci, medzi ktorými nechýbala ani naša nová posila z Ukrajiny, Sasha.
Prvý súťažný deň bol pre nás oddychový, celý deň sme sledovali zápasy seniorov a najmladších detí a podporovali ďalších súťažiacich reprezentujúcich Slovensko.

Czech Open 2019 2

V nedeľu sme už vkročili do haly s vedomím, že tento deň je náš a ideme si pre víťazstvo. Ako prvé začali kategórie technických zostáv a to všetkých našich súťažiacich naraz. Medzi čiernymi opaskami sa nikto z nás nedokázal umiestniť po zápasoch so súťažiacou z Estónska. No Robko si vybojoval hneď 3. miesto v zelených opaskoch. Poobede nastúpila na sparing len Sasha. Jej kategória bola rozdelená na 2 skupiny, no keďže v svojej skupine skončila 2. celkovo sa umiestnila na 3. mieste.
Keďže sme sa neumiestnili tak ako sme dúfali, chyby budeme musieť na tréningoch odstrániť, aby sme na blížiaci sa Nitra Cup boli 100% pripravení.

albixon

Keď ti život uštedrí zopár tvrdých rán, nauč sa ho udrieť späť! 
 
taekwondo plagat 2022
Máte nevyplnený voľný čas a neviete čo s ním?
Chceli by ste do svojho života vniesť trošku pohybu?
U nás sa naučíte obrániť sa, zlepšíte svoju fyzickú kondíciu, naučíte sa disciplíne a hlavne nájdete tu skvelých priateľov a novú rodinu. Cvičiť môžu všetky vekové kategórie, čas si určite nájdete či študujete alebo pracujete.
 
Príďte si k nám zacvičiť kórejské bojové umenie TAEKWON-DO !

nabornovacikov2

Internatinal Taekwon-do Federation

Slovenská Taekwon-do Alianca

NT logo

Nitriansky Samospravny kraj

NSK1

© 2022 TAEKWONDO NITRA - International Taekwon-do Federation
 Nike NFL Jerseys 2018