Czech Open 2018

czech open

V dňoch 17.-18. 3. reprezentovali štyria naši cvičenci náš klub na najväčšej Taekwon-Do súťaži v Českej republike. Konala sa v meste Nymburk a zúčastnilo sa jej 467 súťažiacich z 15 krajín.
Kvôli registrácii sa muselo odchádzať už v piatok cca o 15.30. Po dlhej únavnej ceste sme o deviatej večer konečne dorazili do cieľa a po rýchlej registrácii sme sa ubytovali v neďalekej obci Oseček.

V prvý súťažný deň do ringov nastúpili len žiaci a seniori. Konkurencia bola veľká a aj napriek dlhej príprave sa v technických zostavách nikomu nepodarilo prebojovať na prvé miesto. V poobedňajšom matsogi súťažila už len jedna súťažiaca, ktorej zápas so súťažiacou z Česka bol veľmi vyrovnaný.  Žiaľ na výhru to nestačilo.
Počas druhého dňa súťažila už len jedna, posledná naša súťažiaca. Rovnako ako v predchádzajúci deň, ani jej sa nepodarilo v technických zostavách vyhrať. No nič nebolo stratené a to najlepšie zo seba vydala pri matsogi, kde sa umiestnila na 3. mieste.
Nitra si tak odniesla domov dve bronzové medaily.  Dúfame, že o rok nás bude reprezentovať viac súťažiacich a ich výkony budú ešte lepšie.

albixon

Keď ti život uštedrí zopár tvrdých rán, nauč sa ho udrieť späť! 
 
taekwondo plagat 2022
Máte nevyplnený voľný čas a neviete čo s ním?
Chceli by ste do svojho života vniesť trošku pohybu?
U nás sa naučíte obrániť sa, zlepšíte svoju fyzickú kondíciu, naučíte sa disciplíne a hlavne nájdete tu skvelých priateľov a novú rodinu. Cvičiť môžu všetky vekové kategórie, čas si určite nájdete či študujete alebo pracujete.
 
Príďte si k nám zacvičiť kórejské bojové umenie TAEKWON-DO !

nabornovacikov2

Internatinal Taekwon-do Federation

Slovenská Taekwon-do Alianca

NT logo

Nitriansky Samospravny kraj

NSK1

© 2022 TAEKWONDO NITRA - International Taekwon-do Federation
 Nike NFL Jerseys 2018