1.deň v Bobrovci

boborovec 1 1

Dňa 3.7. sa začalo týždňové sústredenie v malej obci Bobrovec pri Liptovskom Mikuláši. Vyrážali sme o pol dvanástej, čo bolo trošku neskôr ako sme chceli. Spolu s nami nasadlo do auta aj prasiatko Kamil, z čoho bolo jedno dievča veľmi nešťastné, pretože je vegetariánka, no za tie 4 hodiny sa spolu skamarátili. Po celú cestu vládla v aute príjemná atmosféra a niektorí si dokonca aj zaspievali.

Veľmi hladní sme sa zastavili v jednej už vyskúšanej kolibe, kde sme sa poriadne nasýtili. Kým sme prišli na ubytovňu, Kamilovi zostalo dosť teplo a začal sa roztápať. Napriek tomu, že sa deň pred odchodom pokazila dodávka a niektorí museli ísť už v skorých ranných hodinách vlakom, sme sa všetci šťastí a zdraví ubytovali a mohli si oddýchnuť. O šiestej bola večera, kde sme dobili energiu a pán tréner nám povedal všetky pokyny k sústredeniu. Krátko po večeri sa konal prvý taký ľahší tréning, na ktorom sme sa trošku rozohriali a pravdupovediac aj odreagovali, pretože v nasledujúcich dňoch budú tréningy oveľa tvrdšie. Po tréningu sme všetci, teda hlavne deti, zaliezli na izby. Niektorí išli hneď spať a ostatní sa psychicky pripravovali na rannú rozcvičku.

boborovec 1 2

boborovec 1 3

boborovec 1 4

V.B.

albixon

Keď ti život uštedrí zopár tvrdých rán, nauč sa ho udrieť späť! 
 
taekwondo plagat 2022
Máte nevyplnený voľný čas a neviete čo s ním?
Chceli by ste do svojho života vniesť trošku pohybu?
U nás sa naučíte obrániť sa, zlepšíte svoju fyzickú kondíciu, naučíte sa disciplíne a hlavne nájdete tu skvelých priateľov a novú rodinu. Cvičiť môžu všetky vekové kategórie, čas si určite nájdete či študujete alebo pracujete.
 
Príďte si k nám zacvičiť kórejské bojové umenie TAEKWON-DO !

nabornovacikov2

Internatinal Taekwon-do Federation

Slovenská Taekwon-do Alianca

NT logo

Nitriansky Samospravny kraj

NSK1

© 2022 TAEKWONDO NITRA - International Taekwon-do Federation
 Nike NFL Jerseys 2018